Датыи Тривалість Країна 
27.03.2022 1 день Україна 
1100 грн

Подорож Міжрічинським регіональниим ландшафтним паркомЯк добре ви знаєте нашу Україну? Чи бачили ви окраси кожного з її регіонів?

Ми запрошуємо вас у неймовірну подорож Міжрічинським ландшафтним парком, що знаходиться у Чернігівській області у межиріччі Дніпра і Десни.Міжрічинський парк – один із найбільших в Україні, це понад 100 000 гектарів недоторканої природи: боліт, пісків, заплав та лісового масиву, – саме те, що потрібно для справжнього, затятого мандрівника 🙂

У цій подорожі на нас чекають прогулянки дикими лісами та урочищами, ми відчуємо, як це пробиратися болотами аби побачити звірів, що проживають у справжній природі.Нашим гідом буде Андрій Сагайдак – директор та лісник парку, що знає усі його таємничі місця та наймальовничіші куточки! Він розповість про унікальну екосистему парку, а також, обіцяв стати провідником у фотополюванні на лосів, косуль та навіть рисей!

Подорож ми завершимо вечерею смачнющим пловом, та насолодимося бесiдами за запашним глінтвейном.

Тож мерщій реєструватись у тур, аби втекти від шуму й турбот великого міста, і доторкнутися до краси нашої країни!

Вартість 950  гривень

У вартість входить:

Усі трансфери

екскурсія з директором Міжрічинського парку;

всі переїзди по маршруту;

групова аптечка;

гарячий обід.

відвідування візит-центру Міжрічинського парку та музею традиційних лісових промислів Полісся;

Для участі в заході необхідно:

1) Зареєструватися, зателефонувавши або написавши  0989573122

2) Внести передоплату в розмірі 500 гривень. Передплату можна передати особисто або перерахувати нам на картку ПриватБанку. У разі відмови від участі, передоплата не повертається, але може бути передана іншому учаснику.

Екскукрсія по Міжрічинському парку

Вартість
1100грн

Дата:
27.03.2022. 

Тривалість 
1 день

Складність
Легко

Міжрічинський парк – один із найбільших в Україні, це понад 100 000 гектарів недоторканої природи: боліт, пісків, заплав та лісового масиву, – саме те, що потрібно для справжнього, затятого мандрівника 🙂

У цій подорожі на нас чекають прогулянки дикими лісами та урочищами, ми відчуємо, як це пробиратися болотами аби побачити звірів, що проживають у справжній природі.

Нашим гідом буде Андрій Сагайдак – директор та лісник парку, що знає усі його таємничі місця та наймальовничіші куточки! Він розповість про унікальну екосистему парку, а також, обіцяв стати провідником у фотополюванні на лосів, косуль та навіть рисей!

Подорож ми завершимо вечерею смачнющим пловом, та насолодимося бесiдами за запашним глінтвейном.

Тож мерщій реєструватись у тур, аби втекти від шуму й турбот великого міста, і доторкнутися до краси нашої країни!

Для подорожі потрібно вдягнути, зручний теплий одяг + взяти утеплення на час коли будемо обідати і відпочивати.